Dünyanın En Büyük Robotik Turnuvalarına VEX Robotics ile Ücretsiz Katılın!

VEX Robotics ile Türkiye'de ve 60+ ülkede turnuvalara ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde ücretsiz katılabilirsiniz.

0 982

Lise düzeyinde Robotik Kodlama eğitiminde devrim : VEX Robotics V5

VEX Robotics V5 ile öğrenciler popüler kodlama dillerini kullanarak kodlama öğrenebilir, metal parçalarla istedikleri robotu tasarlayabilir, görüntü işleme kamerasıyla yapay zekaya adım atabilir ve tüm becerilerini yurtiçi ve yurtdışındaki turnuvalarda, kurdukları takımlarla STEM becerilerini hayata geçirirler. Yarışmalar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

VEX Robotics ile yurtdışında turnuvalara ücretsiz katılın.

VEX Robotics ile, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri yurtiçi ve yurt dışında turnuvalara katılabilir. Son bir yıl içinde Türk takımları Amerika (6), İngiltere (4), Finlandiya (3), Almanya’daki VEX Robotics yarışmalarına ücretsiz katılmıştır. Türkiye’de de Zorlu Center, Beşiktaş Stadyumu, Koç Lisesi, Tevitöl, Hisar Okulları, Ankara, Bursa, Şanlıurfa, Gazitantep, Eskişehir, Kocaeli, Sakarya’da turnuvalar düzenlenmiştir. Lise için çözümlerimizi inceleyin.

VEX Robotics ile yıl boyunca EducatHUB müfredatıyla ders yapın.

Yeni nesil dijital öğrenme platformu EducatHUB ile anasınıfından üniversiteye kadar tüm seviyelerde robotik, kodlama, maker, STEM müfredatına ulaşabilirsiniz. EducatHUB’da VEXRobotics’le birlikte tüm robotik ürünlerin müfredatı vardır. Detaylı bilgi için www.educathub.com

Hisar Okulları lise seviyesinde kendi müfredatı ile tüm yıl VEX Robotics ile eğitim yaptı.

Yıl boyunca VEX Robotics ile robotik ve kodlama eğitimi yapan Hisar Okulları, hazırladığı iki takımla İngiltere’ deki turnuvalara, Türkiye şampiyonu olarak da Amerika’ da düzenlenen yarışmalara katılmıştır. Aynı zamanda İstanbul’ da ki bir yarışmaya da ev sahipliği yapmıştır. VEX V5 ürünlerini satın almak için tıklayın.

Türkiye’nin en iyi okulları VEX Robotics’i tercih etti.

Hisar Okulları, Tevitöl, Koç Lisesi, TED Kolejleri, FMV Işık Okulları, Enka, SEV Üsküdar, Saint-Joseph Fransız Lisesi, Sanko, Tüm Uğur Okulları, Tüm Doğa Fen ve Teknoloji Liseleri, Bahçeşehir Koleji, Tüm Era Kolejleri, Tüm Okyanus Kolejleri, Tüm Eğitim Bilimleri, Irmak, İelev, Kodlamanisa gibi birçok MEB, birçok Bilsem VEX Robotics ürünlerini kullanmaktadır. Referanslarımızı görmek için tıklayınız.

VEX Robotics Dünyanın en büyük robotik turnuvalarını düzenliyor.

VEX Robotics Dünyanın en büyük robotik turnuvası olarak Guinness Dünya Rekorlar kitabına girmiştir. VEX Robotics ayrıca ülkemizde de yapılan FRC, BEST, FTC gibi bir çok yarışmada kullanılan robotların üreticisidir. VEX Robotics turnuvaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

EducatHUB: Yeni Nesil Dijital Öğrenme Platformu

Anaokulundan üniversiteye kadar tüm kodlama, robotik, STEM müfredatı tamamen modüler, özelleştirilebilir ve Türkiye’nin en iyi eğitmenleri tarafından hazırlanan içeriklerle EducatHUB’da. EducatHUB hakkında detaylı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.