EducatHUB: Yeni Nesil Dijital Öğrenme Platformu

0 2.294

Türkiye’nin en iyi öğretmenleri ve alanında uzman eğitmenlerinin hazırladığı; okul öncesinden üniversiteye algoritma, kodlama, robotik, tasarım ve mühendislik alanlarında projeler ve uygulamalı faaliyetlerle donatılmış müfredatı ile yeni nesil dijital öğrenme platformu EducatHUB okullarla buluşuyor.

http://www.educathub.com

EducatHUB : Yeni Nesil Dijital Öğrenme Platformu

Okul öncesinden üniversiteye planlanmış müfredat ve etkinlikler
Okul öncesinden üniversiteye kadar, konusunda uzman eğitimciler tarafından müfredata uygun yazılmış ders içerikleri ve kolay kullanım özellikleri ile EducatHub, yeni neslin üstün becerilerine uygun bir eğitim platformu sunmaktadır.

EducatHUB ile eğitimde değişim başlıyor!

Tamamen Modüler
Öğretmenler her sınıf seviyesinde kullanabilecekleri, tüm kodlama, tasarım ve robotik setlere uygun içeriği bulabilecekleri yada kendi sahip oldukları içerikleri de ekleyerek zenginleştirebilecekleri bir müfredata sahip olurlar

Yeni Nesle, Yeni Nesil Öğrenme Modeli: SPARK
SPARK öğrenme yöntemi ile keşfetmeyi ve araştırmayı sevdiren, uygulama esaslı içeriklerle öğrenmeyi kalıcı hale getiren, problemlere etkin çözümler üretmeyi hedefleyen bir eğitim modeli sunuyoruz.

Öğrenmek Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı!

Takım çalışmasının ön planda olduğu eğlenceli öğrenme ortamı sağlıyoruz, Oyun felsefesini oyunsal düşünme ve oyun mekaniklerini kullanarak öğrencilerimizi problem çözmeye teşvik ediyor, motivasyonlarını artırıyoruz.

Problemlere Gerçekçi Yaklaşımlar

Öğrenciler problemlere duyarlı yaklaşımlar sergileyerek çözümün bir parçası olurlar.

Hayaller Gerçeğe Dönüşüyor

Öğrenciler, hayal güçlerini üç boyutlu tasarım programlarıyla gerçeğe dönüştürüyorlar. Üç boyutlu yazıcıları kullanarak hayallerine dokunuyorlar.Düşün, İnşa Et, Kodla
Öğrenciler, tüm robotik setlerle uyumlu zengin müfredatımız sayesinde, günlük yaşam problemlerine etkileyici çözümler üretir ve buna uygun robotlar tasarlayarak programlarlar.

Daha fazlası için tıklayınız.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.