Yaz tatilindeyiz fakat durmak yok. Daha öğrenecek çok şey var. Tatil elbette yıl boyunca çalışan öğretmenlerin hakkı ama kişisel gelişiminize zaman ayrımayı unutmayın. Sınıflarını teknoloji ile dönüştürmeyi hedefleyen eğitimcilerin olmazsa olmazı “G Suite” araçlarını daha iyi kullanabilmek için Google Sertifikalı Eğitmen olmak istemez misiniz?

Neden Google Sertifikalı Eğitmen olmalısınız?

Google Sertifikalı Eğitimen Programı tüm öğretmenlere açık bir sertifika programıdır. Sertifikalı Eğitmen programının iki aşaması bulunmaktadır.

Certified Educator Level 1

Bu seviyedeki öğretmenler eğitim ve öğretim yöntemlerini Eğitim için Google Eğitim Araçlarıyla kolayca zenginleştirebilir ve teknolojiyi eğitim ortamına entegre edebilirler. Tüm Google Eğitim Araçlarının işlevleri hakkında temel bilgi sahibi olurlar ve öğretim ortamındaki takım çantalarını zenginleştirebilirler.

Certified Educator Level 2

Bu seviyede ise öğretmenler daha geniş bir yelpazedeki Google Eğitim Araçlarını diğer teknolojilerle bir araya getirebilir ve eğitim öğretim uygulamalarının teknoloji ile dönüşümünü gerçekleştirebilirler. Bu seviyedeki öğretmenlerin teknoloji entegrasyonu hakkında daha geniş bir bilgi birikimine sahip olması hedeflenmektedir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER